SBE.EE
Books(863)

 

 

SBE pakub koostööd sõidukite müüjatele ja mitte ainult...


01.10.2007 23:33

Lugupeetud sõidukite müüjad!

Pakume Teile tasuta võimalust müüa autosid, mootorrattaid ja teisi sõidukeid meie oksjonilehel.

Pakkumine on mõeldud neile, kes panevad müüki vähemalt 3 eset, mis sobivad «Autod ja mootorrattad» kategooriasse. Need võivad olla sõiduautod ja mootorrattad, ehitustehnika ja veoautod, paadid ja veesõidukid. Müüki võib panna nii sõidukeid kui ka nende varuosi ja lisavarustust.

Iga registreerunud müüja saab endale "Kuldkliendi" staatuse. Kuldklientidelt ei võeta komisjonitasu oksjoni eduka lõppemise korral, samuti saavad nad kuulutada oma esemeid esilehel ja kategooria päises tasuta. E-poe avamine meie keskkonnas on kuldkliendile ka tasuta.

Statistika järgi kategooria «Autod ja mootorrattad» on külastatavaim. Meie külastatavus on hetkel ca 1500 unikaalset IP-aadressi päevas, seega suureneb tõenäosus, et ese müüakse edukalt meie süsteemi abil.

Et saada meie kuldkliendiks, looge endale konto meie süsteemis, autentige (autentimine on müüjatele kohustuslik) ja saatke kiri aadressile info@sbe.ee, mille teemaks märkige TRANSPORT SELLER - Teie kasutajanimi süsteemis (näiteks, TRANSPORT SELLER – Jaan512).

Edukaid pakkumisi soovides,

SBE oksjoni administratsioon