SBE.EE
Books(863)

 

 

SBE.EE oksjonil ei ole enam komisjonitasu


10.10.2007 19:15

Lugupeetud kasutajad!

Oleme täna teinud otsuse, mis mõjutab meie arengu tulevikus: me tühistame komisjonitasu oksjoni eduka lõppemise korral. Oleme kindlad, et meie süsteemi baasteenused peavad olema Teile tasuta.

Seega on SBE.EE tänaseks üks väheseid teenusepakkujaid (nii Eestis kui välismaal), kes võimaldab tasuta virtuaalsete oksjonite läbiviimist. Oksjoni avamine ja selle lõpetamine on müüjale täiesti tasuta.

Internetioksjonite erinevus kuulutuste portaalidest on oksjonite interaktiivsus. Teie kaup on alati müüdud suurima võimaliku hinnaga. Ükski kuulutuste leht ei võimalda seda.

Meie projekti mõned teenused jäävad kahtlemata tasulisteks. Need teenused on mõeldud kõigepealt kutselistele müüjatele. Selliste teenuste kasutamine annab kindlaid eeliseid esemete müümisel meie süsteemis (need on pealehes nähtav oksjon, kategooria päises nähtav oksjon, paksult trükitud pealkiri, oma e-poe avamine). Igaüks saab ise proovida tasuliste teenuste efektiivsust kasutades krediiti 50 EEK ulatuses, mis antakse registreerimisel.

"Tasuta" ei tähenda "halb". Tuletame meelde, et meil töötab tehnilise toe meeskond, kellega saab võtta ühendust e-posti aadressil support@sbe.ee. Vaatamata sellele, et oleme Teile nähtamatud, on oksjonite sisu ja kasutajate tegevus hoolikalt kontrollitud, mis vähendab pettuste riski praktiliselt nullini.

Tuletame samuti meelde, et meie virtuaalne keskkond on üks turvalisemaid Eestis: alates 28. septembrist kõik müüjad autendivad ennast Eesti internetipankade abil (Hansapank, SEB, Krediidipank); alates 1. oktoobrist meil saab autentida ka ID-kaardi abil.

Kasutage SBE oma äri ajamisel põhi- või lisavahendina. Alates tänasest on see tasuta.

Internetioksjoni SBE administratsioon