SBE.EE
Books(863)

 

 

SBE.EE - jooksev statistika


28.11.2007 18:30

Lugupeetud kasutajad!

Viimase kuu aja jooksul on meie süsteem läbinud mitmeid muutusi. Oleme Eestis saavutanud online-kauplemissüsteemide seas kindla teise koha.

Sellest hoolimata ei ole SBE.EE enam ainult internetioksjon. Meist on saamas kommertsportaal.

Novembris ületas avatud oksjonite arv SBE.EE portaalis kahte tuhandet. See on üsna hea näitaja, eriti kui arvestada seda, et meie avamise hetkest on möödunud vaid 7 kuud.

Tänaseks päevaks oleme määratlenud meie peamised tegutsemissuunad. Loomulikult oleme esmajärjekorras internetioksjon: kõige paindlikum ja mugavam viis ostu- ja müügitehingute teostamiseks. Internetioksjoni abil võite alati muuta teile mittevajalikud asjad rahaks ja vastupidi, osta väga soodsalt seda, mida teil on äärmiselt vaja. Kuid selleks, et müüa mittevajalikku asja, ei pea te avama oksjonit, vaid võite kasutada võimalust müüa seda eset fikseeritud hinnaga.

SBE.EE autoriseerimissüsteem viib pettuste riski nulli. Autoriseerida võib läbi internetipankade (Hansapank, SEB, Krediidipank) või ID-kaardi abil. Oleme ainus oksjonisüsteem Eestis, kus ei võeta raha oksjoni avamise ega sulgemise eest.

Vaikselt koguvad meie süsteemis populaarsust ka internetikauplused. Tänase päeva seisuga on meil 6 aktiivset poodi. Kauplemisvaldkonnad on erinevad: mündid ja antikvariaat, XXX-kategooria DVD-filmid, köögimööbli valmislahendused, kontorite ja kaupluste seadmed, virtuaalsete maailmade kasutajaprofiilid, arvutid ja nende tarvikud. Tuletame teile meelde, et kõige lihtsama internetikaupluse avamine SBE-s maksab vaid 50 krooni. Proovige viia osa oma ärist internetti - see ei ole keeruline! Te ei riski millegagi!

Meie kommertsportaal on atraktiivne ka reklaamiandjatele. Vaatamata sellele, et meie külastatavus pidevalt kasvab, on meie reklaamihind endiselt uskumatult madal: 49 krooni 100 000 näitamise eest. Meie süsteem võimaldab väga täpselt suunata reklaami õigele lõppkasutajale: kui te näiteks müüte mobiiltelefone, näidatakse teie reklaami vaid nendele kasutajale, kes sisenesid kategooriasse “Mobiiltelefonid”.

Sooviksime teile meelde tuletada meie eripakkumisi. Neid on mitu:

  • Esimesele kasutajale, kes saab 1000 positiivset tagasisidet, maksame 5000 krooni (sularahas või ülekandega pangakontole).
  • Kasutaja, kes paneb transpordikategoorias müüki 3 ühikut kaupa, saavutab automaatselt eliitmüüja staatuse. Lisaks komisjonitasu puudumisele eduka oksjoni lõpetamise korral võimaldab see staatus ka oma pakkumisi esile tõsta, paigaldades neid avaleheküljele või vastava kategooria ülaosasse, ning avada oma internetikauplusi tasuta. Kui te panete müüki rohkem kui 25 ühikut, siis me tuleme tasuta teie juurde, teeme kõik vajalikud fotod, koostame kaupade kohta kirjeldused ja paneme teie pakkumised portaali üles.
  • Teie sünnipäeval kehtib teile automaatselt eliitmüüja staatus.
  • Teist võib saada meie süsteemi testija. Selleks on teil vaja vastata reale meie projekti puudutavatele küsimustele. See ei võta aega rohkem kui tund. Selle eest maksame teile 100 krooni või anname teile eliitmüüja staatuse meie süsteemis 1 aastaks.

Pidage meeles, et meie süsteemi kaudu võib osta ja müüa KÕIKE. Kui te ei leidnud teid huvitavat kaupa, võite alati jätta teate teid huvitava eseme või teenuse kohta. See ei kohusta teid millekski, vaid võimaldab teil pakkumisi saada ning teha soovi korral nende vahel oma valiku.

Ostke, müüge, jätke teateid, reklaamige oma projekte! Tundke end vabalt! Ärge kartke küsida! Meie kasutajatugi on teie jaoks avatud 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas!

Lugupidamisega, SBE.EE juhtkond