SBE.EE
Books(863)

 

 

SBE.EE õnnitleb kasutajaid ja soovib Edukat Uut Aastat!


31.12.2008 08:54

Head kasutajad!

On möödunud jälle üks aasta. Soovime kogu südamest, et 2009. aastal olete aktiivsed, rõõmsad ja õnnelikud. Omalt poolt teeme kõik meie edukaks koostööks.

Tahaks teha lühikese kokkuvõte möödunud aastast.

2008. aastal oli meie süsteemis käivitatud 32 000 oksjonit, mis on 2 korda rokem, kui aastal 2007. Aktiivne oli kauplemine kollektsiooniesemete, markide, müntide vallas. Samuti oli palju tehinguid tehtud autode, arvutite, portatiivse elektroonika ja muudes tootekategooriates.

Alates 10.10.2007.a on täielikult tühistatud komisjonitasu nõue oksjoni lõppemisel. Tasulisteks teenusteks on värviliselt/paksult trükitud oksjonite pealkirjad ja internetipoe avamine SBE.EE keskkonnas.

Vahetult enne 2009. aastat avati 11 uut internetipoodi.

Oleme üritanud tutvustada külastajaid meie tegevusest mitmes keeles. Möödunud aastal sai oksjoni poolt toetatud keelte hulka lisatud ka Läti keel. Pidevalt ja hästi töötas kasutajatugi teenus.

Oleme töötanud selle nimel, et meie süsteem oleks kasutajatele huvitav ja mugav. 2008. aastal viisime läbi erinevaid kampaaniaid:
alkohoolsete jookide oksjon, 8 auhinda aktiivsetele kasutajatele, samuti jätkub kampaania 5000 EEK 1000 positiivse kommentaari eest. Viimane kampaania pole veel lõppenud ja auhinna võitja ei ole veel selgunud. Kampaania jätkub 2009. aastal.


Mis ootab meie kasutajaid 2009. aastal?

Töötame selle nimel, et iga külastaja saaks leida endale huvitava pakkumise. SBE laiendab aktiivselt külastajate ringi- teid ootavad uued turud, keeled, kasutajad ja partnerid.

Nagu 2008. aastal, viiakse oksjonil läbi erinevaid kampaaniaid. Jälgige uudiseid.

Veel kord õnnitleme 2009. aasta puhul ja ootame teid tagasi ka sel aastal.

Siiraste õnnesoovidega,

Maksim Kolodijev, internetioksjoni SBE kommertsdirektor

Aleksei Hodunkov, internetioksjoni SBE tehnikadirektor

Darja Filjajeva, turundusjuht