SBE.EE
Books(863)

 

 

Fantastilised reklaami hinnad


12.06.2007 09:00

Lugupeetud veebiprojektide omanikud!

Meil on hea meel teatada, et oleme alustanud erikampaania, mille eesmärk on Teie veebilehe külastajate arvu suurendamine.

Pakume Teile võimalust oma bänneri paigaldamiseks meie lehel. Võite oma bänneri üles riputada nii avalehel (soovitatav juhul, kui tahate endast märku anda võimalikult laiale auditooriumile) kui ka Teie poolt valitud kategoorias (juhtides sellele sihtgrupi tähelepanu).

Meie oksjoni külastajate põhiosa on kujundatud nõudlusega maksevõimelised tarbijad. Meie oksjonil reklaamimine on unikaalne: külastajad ise teavitavad, millest nad huvitatud on, kui suunduvad ühte kindlasse kategooriasse. Seega on meil võimalus määrata Teie reklaami väga täpselt ainult Teie potentsiaalsetele klientidele.

Näide: kategooria Autod ja mootorrattad -> Mootorrattad. Paigaldades oma reklaami antud kategoorias, saate endale külastajaid, kes on antud hetkel huvitatud just mootorratta soetamisest.

Kuidas on hinnaga? Pakume Teie bänneri paigaldamist fantastilise hinnaga: bänner suurusega 468x60 või 468x120 ühes kategoorias maksab vaid 1 EEK. Kinnitame, et Teie bänner näidatakse meie lehel 100 000 korda.

Selleks, et tellida koht oma bännerile, tuleb Teil meie kasutajaks registreeruda, minna Teid huvitavasse kategooriasse ja antud ese välja osta.

Teie bänner paigaldatakse koheselt peale summa laekumist meie pangaarvele.

Tingimused bänneri paigaldamiseks:

· Formaat gif või jpg

· Suurus 468х60 või 468x120

Reklaamitav lehekülg ei tohi sisaldada:

· illegaalset materjali

· erootilist või pornograafilist materjali

· vägivallele, seadusterikkumisele või rassismile õhutavat materjali

· illegaalset tarkvara või muusikat, autoriõgust rikkuvat materjali


Meeldivat koostööd soovides, internetioksjoni SBE administratsioon