SBE.EE
Books(863)

 

 

Müüge oma teenuseid!


18.06.2007 05:48

Lugupeetud kasutajad!

Meie projekt areneb pidevalt. Iga päev mõtleme sellest, kuidas muuta meie süsteemi aktuaalsemaks, mugavamaks ja kindlamaks.


Täna esitleme Teile uut kategooriat "Teenused".


Statistika järgi toimub 80% äritehingutest just teenuste vallas, ja seetõttu oleks lühinägelik võimaldada meie süsteemis vaid kaupade müümist.


Kaasaegses maailmas pakutavate teenuste ring on väga lai, ja meie uues teenuste alajaotuses on ka rohkesti alamkategooriaid (vaadake neid siin).


Arvame, et teenuste ostu-müügi võimaldamine internetis on juba ammu aktuaalne. Arvame, et meie uuest alajaotusest oleksid huvitatud nii ärimehed, kellel on oma teenuseid pakkuda, kui ka interneti kasutajad, kes soovivad teenust osta oma kodust väljumata.


Lugupeetud ärimehed! Meie põhimõtted jäävad samaks - Teie teenuse info avaldamine meie lehel on tasuta. Meie süsteemi kasutamine Teie teenuste müügiks võimaldab Teil:


  • paindlikult jälgida nõudmise muutmist (saate kiiresti muuta oma teenuste hindasid, koostada nn teenuste pakette, lisada uusi ja kustutada mittevajalikke teenuseid)
  • koostada Teie müüdud teenuste statistikat
  • kujundada kliendibaasi SBE kasutajate alusel
  • loobuda oma veebilehe loomisest (mis võib osutuda majanduslikult kahjulikuks).

Kui olete teine osapool - teenuse ostja, siis on Teil võimalik:


  • valida sellist teenust, mis paremini vastab Teie nõudmistele (hind, kvaliteet, osutamise kiirus jne)
  • võrrelda pakkumisi omavahel
  • lugeda teiste kliente arvamusi antud teenuse kohta

Rõhutame, et oma teenuse info paigutamine meie lehel ei ole lihtsalt kuulutuse avaldamine tavalises mõttes. Vastavalt meie reeglitele kohustub teenuse pakkuja müüma oma teenuse oksjoni võitnud isikule. Teenust võib müüa kas oksjoni abil (sel juhul teenus müüakse kõrgeima pakkumise teinud kasutajale) võik "Osta kohe" võimaluse abil (sel juhul teenus müüakse fikseeritud hinnaga esimesele ostjale).


Ootame Teie ettepanekuid uue alajaotuse kohta. Vastame meeleldi Teie küsimustele ja osutame tehnilist kasutajatugi.


Lugupidamisega, virtuaalse oksjoni SBE administratsioon