SBE.EE
Books(863)

 

 

Müüge oma artikleid SBE.EE abil!


02.07.2007 05:40

SBE nüüd võimaldab osta-müüa artikleid!

Lugupeetud kliendid!


Meil on väga hea meel teatada, et tänasest on meie kategooriate puus olemas ka alajaotus "Artiklid", mis on "Intellektuaalse omandi" alamkategooria. See on meie arvates unikaalne lahendus copywriter-itele, ajakirjanikele, oma ala spetsialistidele! Kui Te ei viitsi enam otsida oma artiklite ostjaid ja soovite keskenduda pigem loomingulisele tegevusele, siis meie süsteem ise tegeleb ostja otsimisega ja intellektuaalse toote müümisega.


Temaatiliste veebilehtede omanikud puutuvad tihti kokku unikaalsete ja huvitavate materjalide puudusega. Nüüd on Teil võimalus säästa aega ja närve kasutades SBE süsteemi valmis artiklite ostmisel. Kui soovitava teemaga seotud artikkel hetkel puudub, võite oma avaldada oma soovi alajaotuses "Ostusoovid".


Nüüd räägime mõnedest põhimõtetest, mida kasutame artiklite müügil:


  1. Iga artikkel on unikaalne ja seda võib müüa ainult 1 kord. Kõik artikliga seotud autoriõigused lähevad peale tehingut ostjale üle. Peale tehingut artikli autor (müüja) ei tohi avaldada artiklit muus kohas.
  2. Artikli hinda paneb välja müüja. Artikli kirjelduses peab näitama artikli 10 esimest lauset. Samuti peab olema näidatud sõnade arv.
  3. Ostjal on õigus esitada kaebusi artikli kvaliteedi kohta või selle muus kohas avaldamise kohta ööpäeva jooksul peale ostutehingu sooritamist.
  4. Autoriõiguste rikkumise korral meil on õigus madaldada müüja reitingut (negatiivne kommetaar) või sulgeda kasutaja konto.

Juhime erilist tähelepanu sellele, et ostu-müügi tehingute sooritamisel on tähtis jälgida müüja reitingut. Müüja võib küsida suvalise hinna oma artikli eest, kuid on mõtekas arvestada ka oma eelmiste tehingute kogemust. Mida kõrgem on müüja reiting süsteemis, seda kõrgema hinnaga on tal võimalik oma artikli müüa. Ostja saab reitingu alusel uurida teiste klientide kogemusi ja tõsta koostöö usaldusväärsust.


Edukaid tehinguid soovides,


Virtuaalse oksjoni SBE administratsioon