Abi - Kauba hinna määramine SBE.EE
Books(863)

 

 

Missugust hinda kaubale määrata?

Alghinna määramine on väga kriitiline koht kogu müügiprotsessis. See sõltub paljudest teguritest, põhilised neist on:
  • Kas kaup on uus või vana?
  • Kui kiire on müügiga?
  • Kui palju soovite teenida oma kauba müügist?
  • Mis kaubaga on tegemist?
  • Kas soovite kaubast vabaneda suvalise hinna eest?
Nendele küsimustele vastuse leides suudate määrata oma kaubale ka õige hinna. Siiski, oksjonil pakkumine on paljuski hasart ja pakkujate arv olenebgi alghinnast. Seetõttu anname mõned vihjed hinna määramiseks:

1. Ärge kunagi pange alghinnaks uuele (veel vähem kasutatud) asjale kauplusehinda. Kui seda teete, siis võite kindel olla, et suure tõenäosusega Te oma kaubast lahti ei saa. Inimesed võivad ju selle asja vabalt sel juhul ka poest osta, saades garantiid jne.
2. SBE.EE ajalugu näitab, et madal alghind tagab progressi. Ei tasu alati mõelda selle peale, et mina maksin selle asja eest nii palju ja tahan umbes sama tagasi saada. Siinkohal tuleb rahahimu kõrvale lükata ja mõelda, kas Teie ise oleksite nõus vaatama asja, mille alghind on liiga kõrge. Ei? Te valite toote, mis on odavam ja just hind hakkab silma.
3. Kui siiski kardate, et kaup läheb ära liiga odavalt, kasutage PIIRHINDA. See aitab "kindlustada" Teie oksjonit - juhul, kui pakkumised jäävad alla piirhinna, ei ole Te kohustatud müüma.
4. Kui kauba lõpphind ei ole Teile kriitilise tähtsusega, pange alghinnaks 1 kroon - tagasiside ja pakkumised garanteeritud, müük samuti!
5. Kasutage FIKSEERITUD HINDA, kui Te arvate, et kaubal on just see väärtus ja oksjonikorras müügist Te huvitatud ei ole.
6.
Kõige kaitstum kombinatsioon: alghind võimalikult madal, piirhind määratud kaitsmaks end madala lõpptulemuse eest ja OSTA KOHE hind näitamaks, mis hinnaga olete nõus kohe seda kaupa müüma!


Tagasi