MEESKOND - SBE.EE
Books(863)

 

 

 

Administratsioon
Maksim Kolodijev Maksim Kolodijev
Kommertsdirektor

Mobiil: +372 5558 1521

Aleksei Hodunkov Aleksei Hodunkov
Tehnikadirektor

Darja Filjajeva
Turundusjuht

Mobiil: +372 5341 0012

 

 

Mis on SBE.EE?

Missioon

Meie missiooniks on rolex replica watches luua baltimaade ühine e-ärikeskkond. Soovime anda Teile võimalust kasutada meie oksjonit oma ärinduse põhi- või lisavahendina, sõltumata Teie asukohast ja suhtluskeelest. Teeme panuse panerai replica e-kauplemisele mitte ainult Eesti piires, vaid kõigi baltimaade vahel

Kõige madalamad hinnad

Tänase päeva seisuga on SBE.EE kõige soodsama internetioksjoni pakkuja Eestis. Me ei võta tasu oksjoni avamise eest olenemata müüdava eseme stardihinnast. Me ei võta samuti komisjonitasu Teie cartier replica eduka müügitehnigu korral. See tähendab, et Te patek philippe replica ei pea maksma midagi, kui Teie ese saab müüdud. Pakume Teile ka tasulisi teenuseid, nende hinnnad on Teile alati parimad!
Partnerlus
Teeme meeleldi koostööd teiste veebiprojektide ja infoallikatega. Reklaami, bännerite ja muu breitling replica partnerite info avaldamise ja/või vahetamise küsimustega pöörduge meie e-posti aadressile reklaam@sbe.ee. Teeme äri koos!

Nelja (!) keele tugi

Ainult SBE.ЕЕ võimaldab üheaegselt rolex watches kasutada nelja keelt. See laiendab potentsiaalsete kasutajate ringi. Kui Te esitate oma oksjonite kirjelduse neljas keeles, kasvab potentsiaalsete ostjate hulk geomeetrilises progressioonis

Kategooriate mehhanism

SBE.ЕЕ-l on maksimaalselt täiuslik mido replica
audemars apiguet replica jaoks on spetsiaalselt üles pandud tohutu hulk lisakategooriaid. Mündikategooriate loetelu on näiteks koostatud Krause kataloogi alusel. Kui Teie kaup ei sobi ühegi olemasoleva kategooria alla, kirjutage meile ning me lisame spetsiaalselt Teie jaoks uue kategooria.

Mugav kasutajaliides

Lihtne, loogiline, intuitiivselt arusaadav IWC replica kasutajaliides hoiab portaalis surfates Teie aega kokku. Oksjoni avamine toimub vaid mõne liigutusega.